Już w połowie marca startuje kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego, w tym roku do wydania jest 8 mln zł. Budżet przeszedł znaczące zmiany, powstał nowy Regulamin przyjęty przez Sejmik Województwa Łódzkiego.  Dlatego serdecznie zapraszamy na spotkania szkoleniowe, które prowadzone będą przez pracowników Kancelarii Marszałka Urzędu Marszałkowskiego, by wytłumaczyć wszystkie nowe zasady, pokazać jak wypełniać dokumenty, co można, a czego nie.

W Budżecie Obywatelskim Województwa Łódzkiego zgłosić można naprawdę wiele fajnych projektów od pikników, warsztatów, koncertów po duże inwestycje drogowe. Jeśli macie Państwo zaangażowane, zaprzyjaźnione, organizacje pozarządowe lub lokalne grupy działania, wolontariuszy czy aktywistów, którzy chcą zmieniać rzeczywistość wokół siebie – to takie spotkanie jest właśnie dla nich.

Szkolenie online odbędzie się 18.03.(wtorek) o godz. 18:00. Spotkanie odbędzie się w aplikacji Webex możecie ją Państwo pobrać, lub zalogować się poprzez przeglądarkę. Prosimy o logowanie się od godziny 17:30.

Link do Naszego spotkania: https://lodzkie.webex.com/lodzkie/j.php?MTID=m4ab18e8c918b5287bbea5d2ba1ef7d21

Hasło do spotkania: L0dzkie2025! (Polecamy skopiować)

Pin It